Specjalistyczne Centrum Medyczne FLEBO
Specjalistyczne Centrum Medyczne FLEBO

 • Poniedziałek
  15:00 - 18:00
 • Wtorek
  15:00 - 18:00
 • Środa
  15:00 - 18:00
 • Czwartek
  15:00 - 18:00
 • Piątek
  15:00 - 18:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Specjalistyczne Centrum Medyczne FLEBO zajmuje się kompleksowym leczeniem niewydolności żylnej kończyn dolnych. Diagnostyka i leczenie chorób żył w przypadku FLEBO jest niezwykle nowoczesne i skuteczne, ponieważ jest to połączenie pracy wielu specjalistów, m.in. chirurga, kardiologa, dermatologa, ortopedy oraz diabetologa, którzy wspólnie poszukują przyczyny powstania niewydolności żylnej, a następnie dobierają odpowiednie leczenie. Taka metoda rozpoznawania chorób żylnych jest niezwykle skuteczna, ponieważ pacjenci zgłaszający się z dolegliwościami ze strony układu żylnego, mogą tak naprawdę cierpieć na inne schorzenia.

FLEBO to centrum medyczne, które swoim pacjentom gwarantuje kompleksową terapię, dzięki której będzie można leczyć wszystkie schorzenia jednocześnie, co zwiększa szansę na zdobycie sukcesów w leczeniu. FLEBO to miejsce, w którym można skorzystać z usług specjalistów gwarantujących najwyższy możliwy poziom leczenia. W gabinecie flebologicznym nie tylko wykonywana jest pełna diagnostyka, a więc USG Doppler żył, ale również leczenie w trybie ambulatoryjnym nowoczesnymi technologiami, tj. laserem lub falą radiową.     

 

Specjalistyczne Centrum Medyczne FLEBO w Wołominie to nowoczesna przychodnia, która zaprasza pacjentów zmagających się rożnymi problemami. W obiekcie dostępni są specjaliści wielu dziedzin, m.in. dermatologii, chirurgii, ortopedii, kardiologii, proktologii czy endokrynologii. Tutaj diagnozowane i leczone są choroby kończyn dolnych. Dzięki zapewnieniu dostępu do różnych specjalistów, pacjenci uzyskają kompleksowa pomoc w jednym miejscu, bez konieczności dojeżdżania do różnych gabinetów. FLEBO oferuje farmakoterapię, skleroterapię, zabiegi operacyjne, czy też zabiegi z użyciem lasera lub fali uderzeniowej.             

Dojazd


Komentarze


Ocena: