Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica Warszawa
Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica Warszawa

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Onkomedica to klinika, którą otworzono w Warszawie, aby udzielić dorosłym pacjentom z przypuszczeniem onkologicznym lub diagnozą nowotworem wszechstronną opiekę. W centrum zatrudniony jest zespół wyspecjalizowanych i uprawnionych lekarzy wraz z personelem medycznym, których zasadniczą misją jest dbałość o komfort oraz bezpieczeństwo chorego, dla którego porada onkologiczna może być niepokojącym zdarzeniem, w którym konieczne jest wsparcie i ludzka empatia. W klinice kadra specjalistów stawiają na zaufanie ze strony chorego, przez co szybciej mogą ustalić diagnozę i przystąpić do terapię. Badania profilaktyczne są niesłuchanie znaczące, jeżeli choroba nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego skuteczne wyleczenie.

 

Sprawdź powiązane internetowe wizytówki Onkomedica Warszawa:

 

Lekarze specjaliści pracujący w Onkomedica Warszawa oferują pacjentom z rozpoznaniem choroby nowotworowej opiekę na możliwie najwyższym poziomie, którą każdy badany uzyska na każdy etapie. W placówce istnieje możliwość przeprowadzenia diagnostyki alarmujących zmian oraz ich leczenia tradycyjnymi lub nowoczesnymi metodami. Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica wykonuje także badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.

 

 

W Warszawskim Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, którzy zatrudnieni są w najlepszych ośrodkach onkologicznych na terenie województwa mazowieckiego i pobliskich okolic. Lekarze oferują również możliwość diagnostyki oraz rozpoczęcia terapii w placówkach, w których pracują na co dzień. Zespół specjalistów w klinice został uformowany ze szczególną starannością, tak aby, każdy pacjent zyskali tutaj wszechstronną pomoc w przypadku zdiagnozowania choroby onkologicznej. Pacjenci w ośrodku mają do dyspozycji lekarzy specjalizujących się w różnorodnych gałęźiach onkologii. Lekarze dołożą wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom Onkomedica poczucie bezpieczeństwa.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
A. Wichłacz

Polecam lekarza Łukasz Sawicki z Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa. To bardzo dobry i doświadczony specjalista, diagnoza okazała się bardzo trafna, a efekty leczenia świetne. Onkomedica pomaga skutecznie zwalczyć problemy onkologiczne, polecam wszystkim.

Marlena

Jestem zadowolona z leczenia i opieki.

Kamila

Najlepsi specjaliści w mieście.