Doppler Instytut - Warszawski Instytut Naczyniowy
Doppler Instytut - Warszawski Instytut Naczyniowy

 • Poniedziałek
  9:00 -19:00
 • Wtorek
  9:00 -19:00
 • Środa
  9:00 -19:00
 • Czwartek
  9:00 -19:00
 • Piątek
  9:00 -19:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Centrum Flebologiczne https://www.dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych. Głównym celem Poradni Flebologicznej oraz kliniki naczyniowej Doppler Instytut jest wszechstronność opieki nad pacjentami z schorzeniami żylnymi przez dobrze wyszkolonego i posiadającego duże doświadczenie zespołu flebologów składający się z grupy medyków których wyróżnia pasja do Flebologii.  www.dopplerinstytut.pl wzajemnie uzupełnia się wiedza i doświadczenie lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów jak również szczególne podejście do pacjenta który zostanie zdiagnozowany oraz fachowo leczony.  Centrum Flebologii Doppler Instytut skupia lekarzy specjalistów niezbędnych do leczenia chorób żylnych takich jak chirurdzy naczyniowi, radiolodzy, lekarze kardiologii, lekarze chirurgii plastycznej, interniści, lekarze ginekologii, dzięki którym Poradnia Flebologiczna oraz klinika naczyniowa www.dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem naczyń krwionośnych może pomóc w pażdych problemach z naczyniami żylnymi.

 

Przejrzyj inne internetowe wizytówki   Warszawskiej kliniki Flebologii https://www.dopplerinstytut.pl:

 

Poradnia Flebologiczna oraz klinika naczyniowa https://www.dopplerinstytut.pl  jest czynna poniedziałek - piątek od 9:00 do 20:00, natomiast w soboty od 9:00 do 14:00, długie godziny otwarcia  dają możliwość umówienia się na wizytę o różnych godzinach w ciągu dnia. Klinika znajduje się na ul. Josepha Conrada 24 01-922 Warszawa. Telefoniczna obsługa klienta  22 535 30 22. Jeżeli szukasz kliniki która profesjonalnie zajmie się problemami np. z żylakami, przewlekłą niewydolnością żylną a także obrzękiem limfatycznym Klinika Flebologii Warszawa DopplerInstytut to idealne miejsce  

 

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do flebologii dla z innych stron www:

 

 

Doppler Instytut to Warszawski Instytut Naczyniowy, który zlokalizowany jest na ul. Josepha Conrada 24 w Warszawie. Konsultacje odbywają się w Instytucie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, natomiast w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu pacjenci mają możliwość dogodnego umówienia się na wizytę. Doppler Instytut jest miejscem, które powstało, aby zapewnić kompleksową opiekę pacjentom, którzy zmagają się z chorobami naczyniowymi o różnorodnym natężeniu. W leczeniu niewydolności żylnej niezwykle ważne jest, aby pacjent w jednym miejscu mógł otrzymać pomoc, dlatego w Doppler Instytut zatrudnieni są wyszkoleni i wykwalifikowani lekarze wraz z doświadczonym zespołem pielęgniarek. Grupa medyków specjalizujących się we flebologii i pracujących w Doppler Instytut to gwarancja otrzymania opieki na najwyższym poziomie. 

Doppler Instytut to miejsce, w którym chory może zdobyć opiekę na najwyższym poziomie na każdy etapie walki z niewydolnością żylną: zaczynając od diagnostyki, przez leczenie, a następnie kończąc na profilaktyce. W Doppler Instytut współpracują ze sobą specjaliści z dziedziny chirurgii naczyniowej, radiologii, kardiologii, a także chirurdzy plastycy, endokrynolodzy, ginekolodzy, interniści, geriatrzy oraz inni lekarze, którzy są w stanie pomóc szerokiej grupie pacjentów. Aby zagwarantować swoim pacjentom jak największy komfort oraz bezpieczeństwo lekarze pracujący w Doppler Instytut dokształcają się z zagranicznych ośrodkach flebologicznych, zdobywając wiedzę na temat nowoczesnych metod diagnostycznych, oraz bezinwazyjnych zabiegów zamykających żylaki lub pajączki. 

W Doppler Instytut wykwalifikowani lekarze do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, co oznacza, że do każdej osoby dostosowywana jest konkretna terapia. Klinika zajmuje się kompleksowym leczeniem, a więc diagnostyką oraz profilaktyką żylaków kończyn dolnych, niewydolności żylnej, obrzęku tłuszczowego oraz proktologią. Co więcej, w Doppler Instytut świadczone są zabiegi klejenia żył, zabiegi laserowe, skleroterapia oraz zabiegi drenażu limfatycznego.                  

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Krystian

Polecam mgr Sandra Matuszewska z Klinika Flebologii Warszawa - Doppler Instytut. Doświadczony specjalista, jestem zadowolony z efektów zabiegu. Ta klinika flebologii w Warszawie posiada kompleksową ofertę leczenia żylaków za pomocą nowoczesnych metod, polecam to miejsce.

Michalina

Nowoczesna placówka z doświadczonymi specjalistami.

Sylwia

Od lat miałam problem z żylakami, niestety uwarunkowane genetycznie, lekarz z Doppler Instytut pomógł mi z moimi problemami.

Żyradzka Marta

Lekarze z Doppler Instytutu bardzo pomogli mi pozbyć się tego uciążliwego problemu, jakim są żylaki na nogach.

Amelia

Najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, lepiej nie mogłam trafić.

Anna

Bardzo dobra klinika, która leczy żylaki. Szczerze mogę polecić.

Dorota

Placówka Doppler Instytut świadczy szeroki wachlarz usług w leczeniu różnych chorób żył. Polecam.

Ewa

Wysoki poziom leczenia żylaków w Doppler Instytut.

Monika

Klinika bardzo dobrze radzi sobie z chorobami żył.

Hanna

Bardzo dobrej jakości klinika leczenia chorób żył

Ilona

Klinika świadczy wysokiej jakości usługi leczenia żylaków.

Ewelina

Polecam. Doppler Instytut zajmuje się leczeniem żylaków.

Dorota

Bardzo dobre podejście do pacjentów i znakomita jakość samego leczenia.

Ewa

Doppler Instytut świadczy wysokiej jakości leczenie żylaków, które jest w moim przypadku skuteczne.

Kasia

Klinika zna się na problematycznych żylakach. Mogę polecić.

Julka

Doppler Instytut solidnie i skutecznie prowadzi leczenie chorób żył.

Jadwiga

Leczenie chorób żył na wysokim poziomie w klinice Doppler Instytut. Polecam!

Mirka

Doppler Instytut świadczy usługi w zakresie flebologii. Serdecznie polecam to miejsce.

Karolina

Klinika zajmuje się fachowym leczeniem chorób żył.