Dr Parda Klinika Medycyny Estetycznej
Dr Parda Klinika Medycyny Estetycznej

 • Poniedziałek
  11:00 - 21:00
 • Wtorek
  11:00 - 21:00
 • Środa
  11:00 - 21:00
 • Czwartek
  11:00 - 21:00
 • Piątek
  11:00 - 21:00
 • Sobota
  11:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda to miejsce, które zostało stworzone dla osób poszukujących bogatej oferty zabiegów medycyny estetycznej na najwyższym możliwym poziomie. Zespół zatrudniony w klinice składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy posiadają specjalizacje z odmiennych dziedzin, dzięki czemu każdy pacjent zyska kompleksową pomoc i będzie czuł się niezwykle komfortowo. Pacjenci mogą liczyć na fachowe porady, indywidualne podejście, a także na zachowanie standardów bezpieczeństwa - w gabinecie stosowane są wyłącznie oryginalne i legalne produkty, które następnie są wykorzystywane podczas poszczególnych zabiegów. W gabinecie medycyny estetycznej są wykorzystywane wyłącznie produkty zarejestrowane na polskim rynku. 

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Parda czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 21:00, a także w soboty od 11:00 do 14:00. Jeżeli pacjenci chcą się umówić na inną godzinę niż podaną w rozpisce, konieczne jest wcześniejsze jej uzgodnienie. Klinika zlokalizowana jest na ul. Gruszek i Jabłuszek 7 w Piasecznie, które oddalone jest od centrum Warszawy jedynie o 25 kilometrów. Dr Parda w ofercie kliniki oferuje zabiegi medycyny estetycznej całego ciała, np. epilację laserową, laserowy remodeling kolagenu z wykorzystaniem technologii GENESIS czy protokoły zaawansowane opracowane przez Dr Barbarę Parda-Głomską. 

 

Może Cię zainteresują powiązane porady powiązane z PRofesjonalny gabinet medycyny estetycznej Warszawa :

 

 

Przypisy stron internetowych Flebologii Medycyna Estetyczna :Zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda są wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanych lekarzy w sterylnym i profesjonalnie wyposażonym gabinecie z wykorzystaniem atestowanego sprzętu. Zanim lekarz przystąpi do zabiegu, przeprowadzany jest z pacjentem szczegółowy wywiad, a dopiero potem zapada decyzja czy dany zabieg zostanie wykonany, ponieważ wszystko powinno być dopasowane bezpośrednio do zdrowia pacjenta - konieczne jest rozważenie wskazań i przeciwwskazań. W ofercie Dr Parda dostępne są wyłącznie skuteczne i bezpieczne zabiegi, które są na bieżąco aktualizowane. Do wspomnianej oferty chętnie wprowadzane są nowoczesne trendy, a także autorskie rozwiązania, dzięki którym klienci zyskają młody i naturalny wygląd.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Edyta

Pani Parda jest doświadczona i profesjonalna. Fajna atmosfera.

Weronika

Miła atmosfera, jestem zadowolona z rezultatów.

Mimmi

Pani doktor posiada ogromne doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta i dobiera właściwy zabieg. Super atmosfera, efekty rewelacyjne.

Iza

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i przebiegu zabiegu. Efekty rewelacyjne.

Marianna

Pełen profesjonalizm, Pani doktor bardzo kompetentna, szczerze polecam.