Flebolog
Flebolog

 • Poniedziałek
  ​​​​​​9:00-19:30
 • Wtorek
  ​​​​​​9:00-19:30
 • Środa
  ​​​​​​9:00-19:30
 • Czwartek
  ​​​​​​9:00-19:30
 • Piątek
  ​​​​​​9:00-19:30
 • Sobota
  ​​​​​​9:00-19:30
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Profesjonalny gabinet flebologiczny to miejsce, w którym lekarz flebolog zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem naczyń żylnych, tętniczych, a także układu limfatycznego. Dobry flebolog zapewnia swoim pacjentom profesjonalne leczenie zmian estetycznych, a także przeprowadza skomplikowane operacje wewnątrznaczyniowe, stosując nowoczesne oraz tradycyjne metody usuwania żylaków. Pacjenci, u których zdiagnozuje przewlekłą niewydolność żylną, znajdują się pod jego opieką na każdym etapie leczenia, a więc zaczynając od diagnostyki, przechodząc przez okres przedzabiegowy, zabieg, a także okres pozabiegowy. 

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Łukasz Paluch swoje doświadczenie zdobywał pracując w Niemczech w klinice prof. Jünger. Po powrocie do Polski lekarz flebolog pracował, a następnie szkolił lekarzy w najlepszych ośrodkach flebologicznych w kraju. Jest Absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z nagrodą Rektora za bardzo dobry wyniki w nauce oraz dynamiczną działalność naukową. Lekarz flebolog studiował również na Uniwersytecie de Grenada w Hiszpanii, a także odbył staż w klinice u profesora Salvio Serrano, oraz w klinice chirurgii u profesora Canierra w Lizbonie.

Do lekarza flebologa mogą zgłosić się pacjenci z podejrzeniem niewydolności żylnej lub pacjenci ze zdiagnozowanymi żylakami. Na wizycie konsultacyjnej lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski, a także przeprowadzi badanie ultrasonograficzne kończyn dolnych lub kończyn górnych metodą Dopplera. Lekarz przyjmuje od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 19:30 w Doppler Warszawski Instytut Naczyniowy zlokalizowany na ul. Josepha Conrada 24 w Warszawie. 

Gebinet flebologiczny w swoich usługach oferuje profesjonalne leczenie żylaków metodami małoinwazyjnymi, m.in. skleroterapią, laserowym usuwaniem żylaków, metodami farmakologicznymi oraz zapobiegawczymi. Usuwanie żylaków jest procesem, który wymaga doświadczenie oraz odpowiedniej ilości wiedzy, dlatego warto udać się do lekarza , który w swojej pracy wykorzystuje sprzęty oraz preparaty medyczne najwyższej jakości. Lekarz flebolog specjalizuje się również w radiologii oraz w diagnostyce obrazowej. 

Dojazd


Komentarze


Ocena: