Klinika Flebologii Doppler Warszawa
Klinika Flebologii Doppler Warszawa

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Szczegóły o klinice


Klinika Flebologii Doppler Warszawa to wyjątkowe miejsce, które oferuje skuteczne i kompleksowe leczenie w zakresie flebologii i chirurgi naczyniowej. Pełnowymiarowa diagnostyka i leczenie chorób żył oraz układu krążenia odbywa się tu przy użyciu nowoczesnej technologi i innowacyjnych, małoinwazyjnych metod leczenia. Terapia dobierana jest w zależności od zaawansowania choroby.

Klinika Flebologii Doppler Warszawa stosuje między innymi mikroskleroterapię, echoskleroterapię kompresyjną, skleroterapię cewnikiem wewnątrznaczyniowym, termoablację falami radiowymi, tumescencyjną laseroterpię endowaskularną oraz klej wewnątrznaczyniowy. Te nowoczesne techniki leczenia stosowane przez chirurga naczyniowego pozwalają osiągnąć znakomite efekty w leczeniu żylaków, poszerzeń żylnych, pajączków czy owrzodzeń.

 

Zobacz: Pozycjonowanie kliniki medycyny estetycznej


Dodatkowo Klinika Flebologii Doppler Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgi plastycznej. Skuteczne zabiegi na twarz, oczy, ciało i włosy pozwolą odzyskać zdrowy i piękny wygląd w sposób przyjemny i bezpieczny. Wyspecjalizowany, profesjonalny zespół lekarzy kompleksowo zajmuje się każdym pacjentem rekomendując mu i wykonując najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze zabiegi.

Klinika mieści się w Warszawie. Miejsce to jest przyjazne i komfortowe dla wszystkich pacjentów. Oferuje leczenie w luksusowych warunkach i pobyt także dla pacjentów przyjezdnych z różnych stron Polski i z zagranicy. Dodatkowo kliniki flebologii posiada swoją placówkę w Warszawie. Klinika Flebologii Doppler Warszawa wyróżnia się najwyższą jakością i niezwykłymi efektami, które są dokumentowane. Ponadto brak blizn i krótki okres rekonwalescencji sprawia, że każdy pacjent jest w pełni zadowolony. Zgłaszając się do tego renomowanego miejsca masz gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług i wspaniałej, profesjonalnej opieki. A to wszystko dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz wykorzystaniu najnowszych technologi i najdoskonalszych technik zabiegowych oraz doświadczeniu klinicznemu zdobytemu między innymi w USA.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Miron

Świetny specjalista, polecam wszystkim.

Mareusz

Polecam !

Karolina

W klinice przyjmuje bardzo doświadczony flebolog jakim jest dr Paweł Siastała.

Hania

Wyleczyłam żylaki na nogach w tej klinice. Polecam.

Beata

Polecam. Solidne podejście do leczenia, szybkie rezultaty.

Magdalena

Polecam klinikę Belvedere - profesjonalne podejście do leczenia chorób żył.

Izabela

Godna polecenia placówka.

Rozalia

Mogę szczerze polecić. Super podejście do pacjenta.

Kamila

Przyjazna atmosfera i trafna diagnoza. Pozwoliło to na szybkie wyleczenie z choroby.

Danuta

W klinice zdiagnozowano u mnie zakrzepicę żylną. Zabieg usunięcie skrzeplin przebiegł bez komplikacji, polecam.

Ada

Lekarze z kliniki Belvedere pomogli mojej mamie. Świetni specjaliści od żylaków.

Teresa

W klinice pomogli mi w leczeniu niewydolności żylnej.

Natalia

Jestem zadowolona z wyboru tej kliniki, na miejscu pracują świetni specjaliści.

Iza

Najlepszy specjaliści, bardzo pomogli mi w problemie z żylakami.

Krystian

Pozytywnie oceniam pierwszą wizytę w klinice Belvedere.

Jola

Fachowa pomoc, wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

Katazyna

W klinice bardzo pomogli mi w kwestii leczenia żył.

Paweł

Zabiegi usuwania żylaków na najwyższym poziomie w bardzo nowoczesnej klinice. Polecam serdecznie.

Marcin

Serdecznie polecam klinikę, a szczególnie wizytę u pana doktora Siastały. Młody człowiek, ale bardzo zaangażowany w to co robi. Efekty po prostu rewelacyjne, żadnych blizn i śladów po żylakach.

Ania

Dużym udogodnieniem jest fakt, że na pierwszej wizycie można przeprowadzić zabieg, nie trzeba czekać nie wiadomo jak długo. Z efektów leczenia jestem bardzo zadowolona, polecam klinikę.

Emilka

Dzięki panu doktorowi pozbyłam się nieestetycznych pajączków na nogach. Zabieg okazał się bezbolesny i nie wymagał rekonwalescencji. Szczerze polecam.