Leczenie aft żel AFTIDENT
Leczenie aft żel AFTIDENT

 • Poniedziałek
  6:45 - 14:45
 • Wtorek
  6:45 - 14:45
 • Środa
  6:45 - 14:45
 • Czwartek
  6:45 - 14:45
 • Piątek
  6:45 - 14:45
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


AFTIDENT® to żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej używany w razie wystąpienia różnorodnych urazów i zmian w obrębie całej jamy ustnej, w tym pleśniawek oraz aft. Znieczula i chłodzi dzięki zawartemu w składzie żelu mentolowi (składnik typowy dla stomatologii), łagodząc uporczywe dyskomfort oraz ból współwystępujące z pleśniawkami, aftami i innymi ubytkami błony śluzowej.

Wykaz stron www dla AFTIDENT maść na afty i pleśniawki jamy ustnej:


Produkt AFTIDENT® zapewnia równocześnie ochronę przed pogłębiającymi się uszkodzeniami oraz przyspiesza proces leczenia błony śluzowej jamy ustnej. Żel AFTIDENT® został umieszczony w poręcznej tubie, z tego względu jest łatwy w aplikacji. AFTIDENT® nanosi się miejscowo bezpośrednio na konkretny uraz występujący w obrębie całej jamy ustnej. Zalecane jest unikanie dotykania go językiem i najlepiej nie jeść ani nie pić orientacyjnie przez pół godziny od jego zastosowania

Po wcześniejszej konsultacji z lekarzem dentystą żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT® może być stosowany u dzieci, które ukończyły przynajmniej sześć lat. Rezultaty stosowania produktu kosmetycznego powinny być zauważalne po paru dniach (kwestia ta jest uzależniona od ubytku w obrębie całej jamy ustnej).

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Robert

Zawsze mam go w apteczce, bo afty potrafią być bardzo uciążliwe, ale ten żel naprawdę pomaga

Katarzyna90

Wielka ulga! Aftident działa cuda i jest bardzo wygodny w użyciu.

Aga

Aftident to mój must-have w apteczce! Szybko łagodzi ból i przyśpiesza gojenie

Dorota Kyc

Stosowanie żelu Aftifdent jest proste i bezbolesne, a efekty widoczne są już po kilku aplikacjach. Polecam.